• Erasmus+… podsumowania czas. 💕🇪🇺🌞

W dniach 28.08 - 1.09.2022 koordynatorki projektu Erasmus+, panie Małgorzata Kozłowska i Aleksandra Pawłowska, biorą udział w spotkaniu wieńczącym dwuletni udział w programie.

Czas realizacji projektu przypadł na czas pandemii covid-19, w związku z czym, większość działań odbywała się online z użyciem platformy Google Meet i innych narzędzi komputerowych, które umożliwiały prowadzenie zajęć, warsztatów i spotkań w możliwie najciekawszy dla młodzieży sposób.

Obecnie koordynatorki przebywają w Camposampiero - Włochy. To właśnie w tej miejscowości rozpoczęła się nasza przygoda z programem.

Dnia 30 sierpnia, o godzinie 18:00, odbyło się oficjalne spotkanie kończące projekt. Wzięli w nim udział: burmistrz Camposampiero- pani Katia Maccarrone, Dyrektor szkoły goszczącej - pani Chiara Tonello, koordynatorzy placówek partnerskich, uczniowie szkoły oraz inni zaproszeni goście.

Szczegółowa relacja z tego wydarzenia już w następnym tygodniu. Zapraszamy do śledzenia.

• Wolontariat podsumowuje...

• Informujemy, że w zakładce WOLONTARIAT znalazło się właśnie SPRAWOZDANIE z działań przeprowadzonych w roku szkolnym 2021/2022.

ZACHECAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ :)