Strona główna
Aktualności
🌍🎶 Klasy pierwsze odbyły niezwykłą muzyczną podróż dookoła świata! 🌏🎶
Wszystko za sprawą wizyty Pani Magdaleny Roszczyk, która zabrała nas w odległe zakątki świata, pełne dźwięków, rytmów i ciekawych historii. 🌎✨
Podczas spotkania uczniowie mieli okazję poznać muzykę z różnych kultur, a także zobaczyć wyjątkowe stroje, które wzbudziły ogromne zainteresowanie i zachwyt. 👘🌺
Dziękujemy za inspirujące i pełne wrażeń spotkanie! 💙
Klasa 2C ostatni dzień w szkole spędziła bardzo miło, aktywnie i pełna wrażeń! 😊
Naszą przygodę rozpoczęliśmy od odwiedzenia Ratusza – siedziby Urzędu Miasta Wieluń. Mieliśmy okazję przywitać się z Panem Burmistrzem Pawłem Okrasą, za co serdecznie dziękujemy. Następnie Pani Magdalena Pacholik oprowadziła nas po całym Ratuszu, bardzo ciekawie opowiadając o jego funkcjonowaniu i historii. Ogromną atrakcją było wejście na wieżę widokową Ratusza, skąd mogliśmy podziwiać piękne widoki 😊
👩❤️👨 Piknik Rodzinny 👩❤️👨 w kl. lIa
Wczoraj w kl. lIa odbył się👩❤️👨 Piknik Rodzinny 👩❤️👨 podczas, którego świętowaliśmy Dzień Matki i Ojca. Był to dzień pełen radości, miłości i wspaniałej wspólnej zabawy 😀❤️🤸🏀.
W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło również własnoręcznie przygotowanych upominków 🎁 oraz pięknych życzeń jakie uczniowie skierowali do swoich kochanych Rodziców👫.
Ostatni dzień nauki w roku szkolnym 2025/2026 klasa 1a spędziła w wyjątkowo miłej i beztroskiej atmosferze.
Najpierw rozłożyliśmy kocyki na trawie i wspólnie spędziliśmy czas na świeżym powietrzu, grając w nasze ulubione gry planszowe, rozmawiając i ciesząc się swoim towarzystwem. Była to doskonała okazja do relaksu i wspólnej zabawy. Na zakończenie wybraliśmy się na pyszne lody do cukiernio-kawiarni Loli Popsy w Wieluniu. To był słodki akcent, który idealnie zwieńczył nasz ostatni dzień w szkole. Tak zakończyliśmy pierwszy rok naszej wspólnej szkolnej przygody – z uśmiechem, dobrym humorem i pięknymi wspomnieniami.
Witajcie tu Ib.
Tuż przed wakacjami mieliśmy ciekawe spotkanie z panią dietetyk Sylwią Stefaniak, która prywatnie jest mamą naszego kolegi z klasy Kajtka. Nasza gościni przyniosła wielką torbę pełną kolorowych napojów. 🧃Już się cieszyliśmy, że sobie popróbujemy a tu nic bardziej mylnego. Pani dietetyk zaczęła omawiać każdy napój i podawać, ile łyżeczek cukru znajduje się w każdym z nich. Przeżyliśmy szok. 😲 Od dziś pijemy tylko wodę.💧Spotkanie zakończyliśmy wspólną zabawą.
Książka, słońce i chwila wytchnienia 📖☀️🌿
17 czerwca uczniowie klas 4-8 wzięli udział w Międzynarodowej Akcji „Czytanie na Polanie”. 🌳 Tego dnia nasza szkolna polana stała się miejscem spotkania z książką, a piękna, słoneczna pogoda zachęcała do czytania na świeżym powietrzu. Uczniowie zamienili szkolne ławki na trawę i cień drzew. Każdy mógł znaleźć wygodne miejsce i spędzić chwilę z ulubioną książką. 📚
Udział w akcji był doskonałą okazją, by pokazać, że książkę można zabrać ze sobą wszędzie, a czytanie to ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu. Nasi uczniowie wykazali się przy tym dużą pomysłowością. Jedni czytali wspólnie z rówieśnikami, inni wybrali spokojne miejsca z dala od grupy. Nie zabrakło też zabawnych i zaskakujących pozycji do czytania.
Partnerzy
Nasza Szkoła
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 1017816KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
Galeria zdjęć
- brak danych